2017 Madame Coco Halı Modelleri

2017 Madame Coco Halı Modelleri

2017 model halılar mağazalarda yerlerini aldı. Yeni yılın gelmesiyle markalar bu konudaki çalışmalını sürdürürken kullanıcıların isteklerini yerine getirme konusunda oldukça iddialılar. Madame Coco’nun da 2017 halı modelleri mağazalardaki yerini aldı.

Halılar evde geçirdiğimiz sürede dikkat ettiğimiz eşyalardan bir tanesi. Salonda, oturma odasında, antrede, yatak odasında, banyoda derken sanıldığından daha fazla bir şekilde hayatımızda. Yumuşak olması, kolay temizlenmesi, eve uyum sağlaması derken halı seçimimizi sınırlandıran birçok etmen mevcut. Tabi birde duvarlar, mobilyalar, odaya hâkim olan renkler, parkeler gibi halı seçimini etkileyen diğer detaylarda mevcut. Beklentileri karşılama konusunda Madame Coco’da kolları sıvamış durumda.

Madame Coco’nun 2017 halılarında geometrik desenler oldukça dikkat çekiyor. Madame Coco 2017 halı modellerinde öne çıkan dijital baskılı modellerde evi farklı bir havaya bürümekte size yardımcı olabilir. Pamuklu halıları ön planda olan Madame Coco halıları evde yumuşak bir kullanım sunacaktır. Madame Coco 2017 halı modelleri Bej, ekru, gri, mürdüm ve lacivert renkleri ile ön plana çıkıyor. Banyo için tercih edilen halılarda ise yine açık renkler hâkim. Açık mavi, ekru ve bej tonları banyo için tercih edilen renkler arasında. Patchwork model halılarda 2017 Madame Coco halıları arasında yerini aldı. 2017 Madame Coco halıları ile farklı model, desen ve renk seçenekleri ile her odaya uygun halı bulabilmeniz mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir