Bahar Kıyafet Modası

Bahar ayları giyim kuşam konusunda en sıkıntı aylardır. Bir anda güneş açar yaz geldi sanızsınız tşört ve askılı giyersiniz ancak gün içinde hava o kadar hızlı değişir ki üşür ve pişman olursunuz. Yada sabah kapalı havaya aldanıp mont alırsınız gün içinde ki sıcak hava yüzünden montunuzu elinizde taşımak zorunda kalırsınız. Bu nedenle bahar aylarının orta yolu kalın hırkalar ve ceketlerdir.

Bahar ayı kadınların dolaplarında yazdan kama askılı bluzları çıkarma zamanı gelmiş demektir. Çünkü askılı bluz ve tişörtler üzerine giyilecek hırka veya ceketler sizi oldukça şık ve güzel gösterecektir. Ayrıca bahar aylarında mini elekler üzerine alınmış hırka ve şallar hem sokak modasını yakalamanıza hem de iş ortamının en beğenilen ismi olmanıza yardımcı olacaktır. Son Yıllarda genç kadınların giymeyi çok sevdiği kovboy çizmeleri özellikle bahar ayı konbinlerinin vazgeçilmezi haline geliyor.

Sıradan bir bahar günü üzerinize giyeceğiniz bir elbise üzerinize aldığınız bir hırka ve boynunuzda kalın bir şal ile bütünleyici bir çizme sizi oldukça şık gösterecektir. Sonuç olarak bahar aylarında kadınları vazgeçilmezi çizme ,hırka ve şallardır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir